18 komentāri
Bēgļi runā, ka situācija Latvijā ir labāka nekā citās valstīs
FOTO: LETA

Bēgļu krīze kļuvusi par vienu no lielākajiem pēdējā laika izaicinājumiem Eiropas Savienībai (ES). Šī ir viena no atziņām, kas izskanēja migrācijas tematikai veltītajā diskusijā Rīgā.

Bēgļu skaits, kas šogad ieplūdis ES, ir ap pusotru miljonu. Absolūtajam vairumam pirmā izvēle ir Vācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus pārpludinātās Vācijas resursi nespēj nodrošināt ātru reģistrāciju un dzīvesvietas piešķiršanu, kas no mutes mutē ceļo arī bēgļu vidū.

”Tagad bēgļi runā, ka Latvijā ir labāks stāvoklis nekā daudzās valstīs – Vācijā ir miljons, tur ir bardaks, un Latvijā ir labāks stāvoklis nekā citās valstīs,” LNT Ziņām atzina Arābu kultūras centra direktors Abdelhamids Elmarija.

Viņš arī prognozēja, ka no kopumā 531 patvēruma meklētāja Latvijā varētu palikt ap 300.

Tas varētu būt viens no faktoriem, kādēļ bēgļi varētu piekrist to sadalījumam arī pa citām ES valstīm.

Savukārt, analizējot iespējamos riskus, žurnālists un komentētājs Pauls Raudseps minēja draudu Šengenas zonas eksistencei, saasinājušās bloka valstu savstarpējās attiecības, kā arī šķelšanos iedzīvotāju vidū, kuras radījuši pretēji viedokļi.

TOP komentāri

 • fixsss
 • Olita Niedrite
  +7 +7 0

  Olita Niedrite

  Viņu domāšanu kāds pacenties iespaidot, tādēļ, ka patiesībā šeit valda aukstums un nabadzība.
 • Visvaldis Vansovics
  +6 +6 0

  Visvaldis Vansovics

  Latvijā šiem klaidoņiem dzīve laba būs tik ilgi cik ilgi viņi paši to vēlēsies. Ja tie šeit pieņems civilizētas pasaules likumus, nelaupīs un nenodarbosies ar savas kultūras tradīcijām, izvarošanu, parazitēšanu, laupīšanu tad arī mierīgi dzīvos. Bet ja to neievēros tad šeit tos sodīs bargi. Un sodīsim mēs, tauta.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl