4 komentāri

Parīzes teroraktu saistīšana ar Sīrijas bēgļu plūsmu uz Eiropu likusi arvien vairāk satraukties par iekšējo drošību.
Sīrijas, Irākas un Afganistānas bēgļu populārākais galamērķis vēl aizvien ir Vācija. LNT Ziņas jau šovakar sāks reportāžu sēriju no Berlīnes, kurā katru dienu ierodas līdz pat 700 jauniem patvēruma meklētājiem.

”Tās ir divas dažādas pasaules, ko mēs redzam interneta vidē un, ko mums rāda ārzemju ziņu aģentūras, kur tiešām iztrūkst skaidrojošā konteksta. Līdz šim esam domājuši, ka tā ir milzīga invāzija, ļaunums tuvojas, bet uz vietas, kad ieklausās ģimeņu stāstos – attieksme mainās,” atzīst LNT Ziņu reportieris Uldis Āboliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uldis arī norādīja, ka patvēruma meklētāji Vācijā spiesti uz ielas pavadīt nedēļām ilgi, lai sagaidītu savu kārtu uz reģistrāciju.

TOP komentāri

 • Aivars Ozolins
 • Andronkols
  +2 +2 0

  Andronkols

  Nu nerodas kaut kā ne žēlums, ne līdzjūtība. Mella sērga... Kāds nopelna... A kaki jāizšrubē mums... Va ta tiešām lētāk nav visus līferēt apakaļ?
 • Silva Urstiņa -Grīnhāgena
  +1 +1 0

  Silva Urstiņa -Grīnhāgena

  Skatot video ,,,,ar elkoņiem ,pa priekšu ,laužās jauni -vīrieši .Var redzēt ,cik svarīgi pa priekšu ,palaist sievietes ar maziem bērniem !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl