Bēgļi mēģina nosūtīt pateicības dāvanu Merkelei, bet iejaucas Vācijas policija

Komentāri
Bēgļi mēģina nosūtīt pateicības dāvanu Merkelei, bet iejaucas Vācijas policija
FOTO: LETA

Vācijas policija veikusi specoperāciju kādā pasta nodaļā, lai pārbaudītu paciņu ar pateicības dāvanu, kuru divi patvēruma meklētāji mēģināja nosūtīt kanclerei Angelai Merkelei.

Pasta nodaļas darbinieks izsauca policiju pēc tam, kad divi patvēruma meklētāji – tēvs un dēls – nodeva Merkelei adresēto sūtījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairākas policijas ekipāžas, iesaistot kinologus, norobežoja rajonu ap konkrēto pasta staciju, lai pārbaudītu šo paciņu. Tajā bija skulptūra, kuru bija izgatavojis vecākais no abiem vīriešiem, lai pateiktos kanclerei par atļauju palikt Vācijā.

Vēlāk secināts, ka tā bijusi viltus trauksme un vīriešu mērķi – pateikties Merkelei – bijuši patiesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl