Bēgļi mēģina nosūtīt pateicības dāvanu Merkelei, bet iejaucas Vācijas policija

Komentāri
Bēgļi mēģina nosūtīt pateicības dāvanu Merkelei, bet iejaucas Vācijas policija
FOTO: LETA

Vācijas policija veikusi specoperāciju kādā pasta nodaļā, lai pārbaudītu paciņu ar pateicības dāvanu, kuru divi patvēruma meklētāji mēģināja nosūtīt kanclerei Angelai Merkelei.

Pasta nodaļas darbinieks izsauca policiju pēc tam, kad divi patvēruma meklētāji – tēvs un dēls – nodeva Merkelei adresēto sūtījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairākas policijas ekipāžas, iesaistot kinologus, norobežoja rajonu ap konkrēto pasta staciju, lai pārbaudītu šo paciņu. Tajā bija skulptūra, kuru bija izgatavojis vecākais no abiem vīriešiem, lai pateiktos kanclerei par atļauju palikt Vācijā.

Vēlāk secināts, ka tā bijusi viltus trauksme un vīriešu mērķi – pateikties Merkelei – bijuši patiesi.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl