Bēgļi, iespējams, seksuāli uzmākušies desmitiem sieviešu Ķelnē

12 komentāri
Bēgļi, iespējams, seksuāli uzmākušies desmitiem sieviešu Ķelnē
FOTO: SCANPIX

Pamatīga sašutuma vētra Vācijas rietumu pilsētā Ķelnē. Jaungada naktī Ķelnes policija saņēmusi desmitiem sieviešu iesniegumu par seksuāliem noziegumiem, tostarp par vienu izvarošanas gadījumu, vēsta Vācijas medijs Deutsche Welle.

Saskaņā ar policijas sniegto informāciju uzbrukumi veikti Ķelnes Doma laukumā. Laukums atrodas tieši pie pilsētas galvenās dzelzceļa stacijas, tas ir arī viens no pilsētas iedzīvotāju un tūristu iecienītākajām vietām. Vecgada naktī tur norisinājušās gadumijas svinības, kuras apmeklējuši tūkstošiem iedzīvotāju un pilsētas viesu.

Policija atklāj, ka saņemti iesniegumi no 60 sievietēm, kuras pieredzējušas seksuālu uzmākšanos vai tikušas aplaupītas. Ķelnes policijas priekšnieks Volfgangs Albers atklāj, ka saņemtajos iesniegumos minēts, ka uzbrucēji bijuši arābu vai Ziemeļāfrikas izcelsmes, tumsnēji vīrieši, turklāt viņi atradušies pamatīgā alkohola reibumā.

”Katrs no šiem gadījumiem tiks izmeklēts atsevišķi, lai nepieļautu līdzīgu noziedzīgu nodarījumu atkārtošanos. Policija pastiprinās savu klātbūtni vietās, kur pulcējas iedzīvotāju masas,” piebilst policijas priekšnieks.

Amatpersonas atklāj, ka šie incidenti raisījuši pamatīgu spriedzi iedzīvotājos un policija tuvākajās dienās sasaukusi ārkārtas darba grupu, kuras uzdevums būs risināt šos gadījumus.

Reaģējot uz konkrēto situāciju Ziemeļreinas-Vestfālenes iekšlietu ministrs Ralfs Jēgers paziņojis, ka šie incidenti tiks izmeklēti nekavējoties. ”Mēs nevaram pieļaut, ka Ziemeļāfrikas izcelsmes vīrieši seksuāli aizskar sievietes. Šis ir masveida uzbrukums pamattiesībām, šī situācija ir jārisina steidzami, pat ja tam sekos politiski neērtas sekas,” paziņojis ministrs.

Sievietes iesniegumos min, ka vīrieši viņām uzbrukuši baros, aiztiekot atsevišķas ķermeņa daļas.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, izdevies aizturēt piecas personas, jāpiebilst, ka vēl nav izdevies pierādīt viņu saistību ar gadumijas naktī notikušajiem noziegumiem.

Amatpersonas tomēr aicina, konkrēto situāciju neattiecināt uz bēgļu krīzi un nesākt kurināt naidu sabiedrībā. ”Viņiem nav nekāda sakara ar bēgļiem, kas Vācijā ierodas no kara skartajiem Ziemeļāfrikas reģioniem. Tiesa, daži no aizturētajiem Vācijā ieradušies pirms diviem gadiem no Ziemeļāfrikas, viņiem piešķirts bēgļu statuss,” atklāj Ķelnes policija.

Notikušais Vācijas iedzīvotāju vidū raisījis daudz neatbildētu jautājumu: kāpēc policija nevarēja novērst vai apturēt šos uzbrukumus? Tāpat Ķelnes policija izpelnījusies asu kritiku par nespēju nodrošināt sabiedrisko drošību.

Foto

TOP komentāri

 • zfg
  +13 +13 0

  zfg

  Bēgļi atklāti ir pateikuši, ka viņiem mērķis ir vnk caur dzimstību mūs (baltos) iznīcināt.. Viņiem ir mērķis - burtiski drāzt visu, kas kustas un ar mērķi, ka mūsu sievietes dzemdēs pa 10 viņu sīkajiem pretekļiem un tad tie precēsies un drāzīs mūsu meitas un turpinās pārot savus pretekļus..

  BL*E viņi šito atklāti saka un bļauj visur .. bet vel mēs laižam viņus iekšā ? Tiešām tik stulba eiropa ir ???!?
 • LD
  +11 +11 0

  LD

  Normāli, tāds bars jaunu vīriešu sabraukuši, viņi taču meklēs sex-partneres! Vai tad bēgļiem netika solīti VISI labumi?!
 • Cilvēks
  +9 +9 0

  Cilvēks

  Cik mīļi! Nākamreiz teiks, ka nevis desmitiem sieviešu cietušas, bet desmitiem sieviešu bija pārāk īsi svārki un viņas pārāk seksīgi smaržoja, tāpēc nabaga bēgļiem radās kārdinājums. Tiešām, šitie tikai sīkumi... Ak aklā Eiropa...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl