Baltkrievijas prezidents Lukašenko apsargu pavadībā novāc paša izaudzētos kartupeļus

0 Komentāru
Baltkrievijas prezidents Lukašenko apsargu pavadībā novāc paša izaudzētos kartupeļus
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bijušajam kolhoza direktoram un tagadējam Baltkrievijas prezidentam Aleksandram Lukašenko kartupeļu audzēšana nav sveša – viņa rezidences teritorija ir pietiekami plaša, lai tajā audzētu gandrīz visu, kas nepieciešams prezidenta virtuvei.
Ražas laiks ir klāt, tāpēc daļu svētdienas Baltkrievijas prezidents pavadīja, lasot kartupeļus sava apsardzes dienesta vīru pavadībā.

 

Darbos piedalījās arī Lukašenko desmit gadus vecais dēls Nikolajs. Šī nav pirmā reize, kad prezidents lauku darbos ņem līdzi dēlu – pirms pāris nedēļām abi pļāva zāli, pie darba liekot arī Francijas kinozvaigzni Žerāru Depardjē.

Skaties foto – Lukašenko un Depardjē pļauj zāli!

Svētdienas kartupeļu talka Lukašenko piemājas dārziņā turpinājās līdz vēlai svētdienas pēcpusdienai. Kā informē prezidenta preses dienests, kopumā savākti 70 kartupeļu maisi.

Pēc diviem mēnešiem gaidāmas prezidenta vēlēšanas, taču maz ticams, ka pašreizējam valsts līderim, kurš šajā amatā ir jau vairāk nekā 20 gadus, kāds varētu traucēt ieņemt šo amatu vēl vienu termiņu. Liela daļa viņa politisko oponentu ir vai nu cietumā, vai arī pametuši Baltkrieviju.

Baltkrievijas iedzīvotāji ir pasaules līderi kartupeļu patēriņā – vidēji viens iedzīvotājs dienā patērē puskilogramu kartupeļu.

Skaties! Lukašenko kartupeļu talka!

Savukārt Lukašenko dēls Nikolajs pēdējo piecu gadu laikā bieži redzēts arī prezidenta ārvalstu vizītēs un citos oficiālos pasākumos – tostarp arī Vatikānā, kur prezidents apciemoja Romas katoļu baznīcas pāvestu. Tiesa gan, Nikolaja mātes identitāte publiski nav zināma.

0 Komentāru