Komentāri
Baltkrievijā slēpj ekonomiskās problēmas; bloķēti interneta veikali un ziņu mājas lapas
FOTO: LETA

Baltkrievija ir bloķējusi interneta veikalus un ziņu mājas lapas – mēģinot apturēt iedzīvotāju paniku par pašmāju valūtas devalvēšanos.

Krievijas rubļa lejupslīde Baltkrievijas valdībai ir likusi pieņemt vairākus dramatiskus pasākumus. Veikaliem ir aizliegts paaugstināt cenas, ir slēgti daudzi interneta veikali, bet valūtas maiņas punktos līdz februārim Baltkrievijas banka ir noteikusi 30% nodokli ārvalstu valūtas pirkšanas darījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudzi valūtas maiņas punkti Baltkrievijā ir slēgti, bet tajos, kas ir vaļā, ASV dolāri, eiro un Krievijas rubļi nav pieejami. Informācijas aģentūra Belapan, kam pieder vairākas valstī populāras neatkarīgās interneta mājas lapas, informē, ka tikusi bloķēta bez jebkāda brīdinājuma.

Un tas esot ļoti skaidrs vēstījums, ka Baltkrievijas valdība nevēlas, lai iedzīvotāji zina par pašmāju ekonomiskajām problēmām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl