Baltkrievija cenšas dreifēt Eiropas virzienā

Komentāri
Baltkrievija cenšas dreifēt Eiropas virzienā
(Foto: LETA)

Baltkrievija atkal uzņēmusi kursu uz draudzību ar Eiropas Savienību. Tomēr eksperti ir skeptiski, vai pašreizējās tendences varētu novest pie ilgstošām izmaiņām abu valstu ārpolitikā.

Nupat izskanējusi minējumi, ka Baltkrievija centīsies atjaunot saiknes ar Eiropas Savienību, un par pēdējo Eiropas diktatoru dēvētais Aleksandrs Lukašenko varētu ierasties uz Rīgā notiekošo Austrumu partnerības samitu. Eksperti gan atzīst, ka līdzīgi attiecību atkušņi ar Baltkrieviju pagātnē jau bijuši, bet ātri vien pārtrūkuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ārpolitikas pētnieks Andris Sprūds: ”Skaidrs ir tas, ka mēs gan redzam tādu déjà vu pa riņķi ejam. Jo ir vairākas reizes bijuši tie saucamie atkušņi, un pēc tam tās attiecības ir sabojājušās. Pēdējais bija 2009. gadā, arī toreiz bija apmaiņa ar ministru braucieniem. Beigās gan 2010. gada beigās bija vēlēšanas, un viss tas atkal apstājās pie politiskajiem ieslodzītajiem.”

Sprūds atgādina, ka arī šogad Baltkrievijā gaidāmas prezidenta vēlēšanas. Iepriekš tās noslēdzās ar Lukašenko politisko pretinieku arestiem un nav nekādu garantiju, ka vēsture neatkārtosies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl