Baltkrievija bloķē interneta veikalus

Komentāri
Baltkrievija bloķē interneta veikalus
(Foto: LETA)

Baltkrievija ir bloķējusi interneta veikalus un ziņu portālu mājas lapas, reaģējot uz iedzīvotāju pastiprināto atbrīvošanos no Baltkrievijas rubļiem.

Baltkrievijas ziņu aģentūra BelaPAN šodien paziņoja, ka bez brīdinājuma bloķēti divi tās paspārnē esošie mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aģentūra norāda, ka pieņemt lēmumu bloķēt IP adreses var tikai varas iestādes, jo Baltkrievijā monopols uz IP adrešu nodrošināšanu ir valdībai. Tiek ziņots, ka šodien bloķētas arī citas Baltkrievijā bāzētas interneta mājas lapas.

Bloķēšana sākusies piektdien, kad Baltkrievijas valdība paziņoja, ka ārzemju valūtu iepirkšanai tiek noteikts 30% nodoklis, bet eksportētājiem pusi no ienākumiem ir jākonvertē Baltkrievijas rubļos. Valdība ir izsludinājusi moratoriju patēriņa preču cenām, kā arī lika vietējiem ražotājiem palielināt piegādes un nepaaugstināt cenas.

Baltkrievijas rublis kopš gada sākuma ir zaudējis apmēram pusi savas vērtības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl