Baltkrievi prasa atcelt “parazītisma nodokli”

1 komentārs
Baltkrievi prasa atcelt “parazītisma nodokli”
Foto: AFP / LETA

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā pieredzēta plašākā demonstrācija kopš 2010. gada. Tūkstošiem cilvēku vakar izgāja ielās, prasot atcelt tā saukto “parazītisma nodokli”.

“Likums pret sociālo pabalstu parazītiem”, kā to nodēvējuši iedzīvotāji, paredz, ka tiem, kuri nav strādājuši vairāk par pusgadu, ir jāmaksā 250 dolāru nodoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā ir kompensācija valstij par to, ka bezdarbnieku dēļ netiek gūti ieņēmumi no darbaspēka nodokļiem. Atbilstoši valdības aplēsēm, patlaban šo nodokli ir samaksājuši tikai 10% cilvēku, kas ir saņēmuši attiecīgo paziņojumu. Kopumā kvītis par nodokļa nomaksu izsūtītas aptuveni pusmiljonam baltkrievu. Protesta akcijas ar tik lielu dalībnieku skaitu Minskā nav pieredzētas kopš 2010. gada.

TOP komentāri

  • Ivita
    0 0 0

    Ivita

    PERSONA DZIVOJOŠA RĪGA ZAGLIS PARAZITS KRAPNIEKS UZMETEJS SALDAVS VILNIS LAKOJA NAGUS GANIBU DAMBĪ 19 COBOLD CHEMI BALTIC ESIIET PIESARDZĪGI NO ŠĪ PARAZITETĀJA UZ CITU CILVĒKU REĶINA SALDAVA VIĻŅA ZAGLIS UZMETEJS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl