Baltkrievi prasa atcelt “parazītisma nodokli”

1 komentārs
Baltkrievi prasa atcelt “parazītisma nodokli”
Foto: AFP / LETA

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā pieredzēta plašākā demonstrācija kopš 2010. gada. Tūkstošiem cilvēku vakar izgāja ielās, prasot atcelt tā saukto “parazītisma nodokli”.

“Likums pret sociālo pabalstu parazītiem”, kā to nodēvējuši iedzīvotāji, paredz, ka tiem, kuri nav strādājuši vairāk par pusgadu, ir jāmaksā 250 dolāru nodoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā ir kompensācija valstij par to, ka bezdarbnieku dēļ netiek gūti ieņēmumi no darbaspēka nodokļiem. Atbilstoši valdības aplēsēm, patlaban šo nodokli ir samaksājuši tikai 10% cilvēku, kas ir saņēmuši attiecīgo paziņojumu. Kopumā kvītis par nodokļa nomaksu izsūtītas aptuveni pusmiljonam baltkrievu. Protesta akcijas ar tik lielu dalībnieku skaitu Minskā nav pieredzētas kopš 2010. gada.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl