Komentāri
Baltkrievi tiešā nozīmē paklausa prezidenta Lukašenko ieteikumam ”izģērbties un strādāt”
FOTO: SCANPIX

Prezidenta – bieži par pēdējo Eiropas diktatoru dēvētā – Aleksandra Lukašenko pavēles Baltkrievijas iedzīvotāji, izrādās, uztver un izpilda burtiski. Varbūt pat pārāk. Tā par kuriozu pārtapusi viena no Lukašenko uzrunām.

Aleksandrs Lukašenko, Baltkrievijas prezidents

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inovācijas, IT tehnoloģijas, privatizācijas un tā tālāk – tas viss ir saprotams. To jau esam apguvuši. Bet viss mūsu dzīvē ir vienkāršs. Jāizģērbjas un jāstrādā!

Ar to prezidents bija gribējis motivēt baltkrievus ķerties pie darba, jo valsts slīgst dziļā ekonomiskā krīzē, ko veicinājis rubļa kritums un bezdarba pieaugums.

Taču iedzīvotāji prezidenta norādes uztvēruši ar humoru un ar savu kailumu darbavietā labprāt padalās sociālajos tīklos. Nav gan droši zināms, vai tas palīdzēs Baltkrievijai izķepuroties no ekonomiskajām grūtībām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl