Komentāri
Baltkrievi ar ES plakātiem Minskā protestē pret Krievijas aviobāzes veidošanu
EPA/LETA

Simtiem protestētāju svētdien, 4. oktobrī, izgājuši ielās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, lai protestētu pret Krievijas gaisa spēku bāzes veidošanu Baltkrievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turot rokās plakātus, opozīcijas un Eiropas Savienības karogus, protestētāji pauda bažas, ka Krievijas gaisa spēku bāzes izveide tikai pasliktinātu situāciju.

“Šī bāze varētu kalpot tādam pašam mērķim, kā Krievijas militārā bāze Krimā. Mēs nevaram to pieļaut Baltkrievijas nākotnes un mūsu bērnu drošības vārdā,” pauda kāds no protestētājiem.

Foto:

Jau vēstīts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins devis rīkojumu panākt vienošanos ar Baltkrieviju par bāzes izveidošanu. Baltkrievija, kas robežojas ar NATO un Eiropas Savienības dalībvalstīm Latviju, Lietuvu un Poliju, pagaidām uz Kremļa aicinājumu nav reaģējusi. Krievijai Baltkrievijā ir radaru un jūras spēku radiosakaru stacija, bet gaisa spēku bāze būtu lielākā Krievijas militārā bāze šajā valstī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl