Baltijas un Centrāleiropas valstu prezidenti Varšavā runās par drošību

Komentāri
Baltijas un Centrāleiropas valstu prezidenti Varšavā runās par drošību
Foto: Flickr

Šodien Varšavā ar Baltijas, Polijas un citu Centrāleiropas valstu prezidenti, tostarp Latvijas pārstāvis Andris Bērziņš, pārrunās kolektīvās drošības aktualitātes. Viens no svarīgākajiem tematiem būs situācija Ukrainā.

Ukrainas politiskā krīze, Krimas aneksija, Krievijas rīcība, turpinot atbalstīt separātistu kaujiniekus Ukrainā – tie ir vairāki iemesli kāpēc NATO, ASV un Eiropas Savienība domā par aizsardzības stiprināšanu, ziņo telekanāl LNT raidījums ”900 sekundes”. Tāpat sanāksmē tiek plānots gatavoties septembrī gaidāmajai NATO sanāksmei Velsā. Tajā paredzēts apliecināt uzticību Ziemeļatlantijas līguma 5.pantam par dalībvalstu kolektīvo aizsardzību un 10.pantam par alianses “atvērto durvju” politiku.

NATO ģenerālsekretāra vietnieks Aleksanders Veršbovs iepriekš norādīja, ka alianse ir atvērta jaunu dalībvalstu uzņemšanai, taču netiek solīts, ka vienu vai vairākas kandidātvalstis varētu uzaicināt iestāties NATO jau septembra sanāksmē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl