Komentāri
Baltijas jūrā nogrimušās lidmašīnas pārmeklēšanā, iespējams, atrasts viens no pilotiem
FOTO: SCANPIX

Baltijas jūras dzelmē nogrimušās Lietuvas civilās lidmašīnas An-2 pārmeklēšanā, ļoti iespējams, atrasts viena pazudušā pilota līķis, ceturtdien paziņojusi Lietuvas Aizsardzības ministrija.

Nogrimusī lidmašīna tika pārmeklēta ar zemūdens videonovērošanas aparatūru no Lietuvas karaflotes kuģa “Kuršis” sadarbībā ar Klaipēdas Universitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrs jau izteicis līdzjūtību pilotu tuviniekiem.

Aizsardzības ministrija un Transporta un sakaru ministrija šorīt apsprieda lidmašīnas izcelšanu.

Aizsardzības ministrija vakar lūdza Zviedrijas palīdzību, lai atrastu partnerus, kas varētu palīdzēt lidmašīnas izcelšanā.

Jau vēstīts, ka lidmašīna An-2 ar diviem pilotiem bija ceļā no Gēteborgas uz Klaipēdu, kad sestdien pazuda. Kāpēc lidaparāts pazuda, joprojām nav zināms.

Pilotiem Ādolfam Mačulim un Alvidam Selmistraitim bijusi 40 gadu darba pieredze, apliecināja lidsabiedrības Klaipedos Avialinijos direktors Viktors Šišņauskis.

Lidmašīna tika atrasta otrdienas pēcpusdienā Baltijas jūras dzelmē aptuveni 700 metru attālumā no pēdējās pozīcijas, kuru bija fiksējis Zviedrijas radars, kura datus bija nodevis Zviedrijas glābšanas koordinācijas centrs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl