Baltajā namā netiek ielaisti vairāku pasaules vadošo mediju pārstāvji

Komentāri
Baltajā namā netiek ielaisti vairāku pasaules vadošo mediju pārstāvji
Foto: EPA / LETA

Kārtējais skandāls ASV – Baltais nams nav ļāvis vairāku pasaules vadošo raidorganizāciju un laikrakstu pārstāvjiem apmeklēt preses brīfingu.

Tikšanās Baltajā namā tika liegta britu sabiedriskajai raidorganizācijai BBC, ASV telekanālam CNN, laikrakstam “The New York Times” un vairākiem citiem medijiem. Ielaisti netika arī izdevuma “Politico”, interneta mediju kompānijas “Buzzfeed” un laikraksta “Daily Mail” reportieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidenta administrācija neatklāj, kāpēc nav ielaisti tieši šie mediji. Tiesa, vien dažas stundas pirms notikušā ASV prezidents Donalds Tramps pauda nepatiku pret kritiski noskaņotiem medijiem – runājot viņa vārdiem, ”viltus ziņu” izplatītājiem.

”Šīs grupas ir daļa no lielajām mediju korporācijām un viņiem ir pavisam cita, pašiem sava dienas kārtība. Tas nav jūsu interesēs. Un tas nav valsts interesēs. Tas ir viņu interesēs. Viņiem profesijas pienākums prasa atspoguļot notikumus un teikto godīgi. Bet kā jūs redzējāt gan kampaņas laikā, gan arī tagad – viltus ziņu kanāli nestāsta patiesību,” pārliecināts ir Tramps.

Viņš arī paziņojis, ka būtu jāvēršas pret tiem medijiem, kuri publikācijās atsaucas uz anonīmiem avotiem. Telekanāls CNN, neatklājot konkrētu ASV amatpersonu vārdus, vēstījis, ka Trampa administrācija lūgusi Federālo izmeklēšanas biroju noraidīt mediju ziņas par kontaktiem starp Trampa kampaņas rīkotājiem un Krievijas izlūkdienestu pirms prezidenta vēlēšanām. FIB Baltā nama lūgumu esot noraidījis.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl