Baltajā namā netiek ielaisti vairāku pasaules vadošo mediju pārstāvji

Komentāri
Baltajā namā netiek ielaisti vairāku pasaules vadošo mediju pārstāvji
Foto: EPA / LETA

Kārtējais skandāls ASV – Baltais nams nav ļāvis vairāku pasaules vadošo raidorganizāciju un laikrakstu pārstāvjiem apmeklēt preses brīfingu.

Tikšanās Baltajā namā tika liegta britu sabiedriskajai raidorganizācijai BBC, ASV telekanālam CNN, laikrakstam “The New York Times” un vairākiem citiem medijiem. Ielaisti netika arī izdevuma “Politico”, interneta mediju kompānijas “Buzzfeed” un laikraksta “Daily Mail” reportieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidenta administrācija neatklāj, kāpēc nav ielaisti tieši šie mediji. Tiesa, vien dažas stundas pirms notikušā ASV prezidents Donalds Tramps pauda nepatiku pret kritiski noskaņotiem medijiem – runājot viņa vārdiem, ”viltus ziņu” izplatītājiem.

”Šīs grupas ir daļa no lielajām mediju korporācijām un viņiem ir pavisam cita, pašiem sava dienas kārtība. Tas nav jūsu interesēs. Un tas nav valsts interesēs. Tas ir viņu interesēs. Viņiem profesijas pienākums prasa atspoguļot notikumus un teikto godīgi. Bet kā jūs redzējāt gan kampaņas laikā, gan arī tagad – viltus ziņu kanāli nestāsta patiesību,” pārliecināts ir Tramps.

Viņš arī paziņojis, ka būtu jāvēršas pret tiem medijiem, kuri publikācijās atsaucas uz anonīmiem avotiem. Telekanāls CNN, neatklājot konkrētu ASV amatpersonu vārdus, vēstījis, ka Trampa administrācija lūgusi Federālo izmeklēšanas biroju noraidīt mediju ziņas par kontaktiem starp Trampa kampaņas rīkotājiem un Krievijas izlūkdienestu pirms prezidenta vēlēšanām. FIB Baltā nama lūgumu esot noraidījis.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl