Balso par Skotijas izstāšanos no Apvienotās Karalistes

Komentāri
Balso par Skotijas izstāšanos no Apvienotās Karalistes
FOTO: LETA

Šodien, 27.augustā,  sākusies balsošana pa pastu referendumam par Skotijas izstāšanos no Apvienotās Karalistes. Pati balsošana notiks 18. septembrī.

Mēģinot pārliecināt vēlētājus par labu neatkarības atbalstītāju un pretinieku kampaņai – vakar, 26.augustā notika pēdējās pirms referenduma televīzijas debates.

Sabiedriskās domas pētījumu dati liecina, ka skaidru uzvaru guva  neatkarības piekritēju nometnes līderis Alekss Salmonds. Viņš sakāva savu sāncensi Elisteru Dārlingu, kurš vada kampaņu par Skotijas palikšanu Lielbritānijas sastāvā.

Tomēr eksperti šaubās, vai ar šo uzvaru būs pietiekami, lai mainītu  līdz šim aptaujās pastāvējušo  neatkarības pretinieku pārsvaru  pār Skotijas neatkarības atbalstītājiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl