Komentāri

Krievijas pilsētā Jaroslavļā daudzdzīvokļu namā notikusi gāzes eksplozija, kurā gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki.

Sprādziens noticis Krievijas pilsētā Jaroslavļā, un tas iznīcinājis piecus dzīvokļus, kuri atradās vienā kāpņu telpā no pirmā līdz piektajam stāvam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc eksplozijas trīs cilvēki ir nogādāti slimnīcā, un aptuveni 131 iedzīvotājs ir evakuēts. Dzīvību zaudējis arī piecus gadus vecs bērns.

Notikuma vietā strādā glābēji, kuri izmeklē sprādziena sekas. Pēc ēkas stabilitātes novērtēšanas tiks lemts par dzīvokļu iedzīvotāju piekļuvi ēkai, informēja apgabala gubernators Sergejs Jastrebovs.

Šobrīd ir uzsākta krimināllieta un tiek izmeklēti notikuma apstākļi, tomēr pastāv aizdomas, ka ir pārkāpti drošības noteikumi, ziņoja Izmeklēšanas komiteja.

Foto!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl