Komentāri
Bailēs no Ebolas vīrusa DĀR slēdz robežu noteiktu valstu pilsoņiem
Foto: REUTERS/SCANPIX

Saistībā ar nāvējošā Ebolas vīrusa straujo izplatīšanos Dienvidāfrikas republika (DĀR) aizliegusi savu robežu šķērsot iedzīvotājiem no vīrusa visvairāk skartajām Rietumāfrikas valstīm – Sjerraleones, Libērijas un Gvinejas.

Dienvidāfrikas republikā līdz veselības ekspertu turpmākajiem norādījumiem no vīrusa skartajām valstīm drīkstēs iebraukt tikai Dienvidāfrikas pilsoņi, taču arī viņi pakļauti stingrai kontrolei uz robežas. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad pēdējo divu nedēļu laikā diviem iebraucējiem Dienvidāfrikā novērotas Ebolas vīrusa pazīmes.

Par robežu slēgšanu ar Gvineju paziņojušas arī Senegālas, tostarp aizliegti arī lidmašīnu lidojumi no valstīm, kurās konstatēti slimības uzliesmojumi.

Šogad sākusies Ebolas vīrusa epidēmija jau paņēmusi vairāk nekā 1200 cilvēku dzīvības.

SKATIES jau ziņoja, ka aizdomās par inficēšanos ar Ebolas vīrusu divās kaimiņvalstīs – Austrijā un Vācijā – slimnīcu karantīnās ievietoti trīs cilvēki. Austrijā slimnīcā ievietoti divi vīrieši, kuri pagājušajā nedēļā ieradās no Nigērijas, bet Vācijā, iespējams, ar nāvējošo vīrusu inficēta ir kāda 30 gadus veca sieviete, kura ilgstoši uzturējusies Nigērijā un pēkšņi noģībusi birojā Berlīnē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl