Baidoties no jauniem seksuāliem uzbrukumiem, Vācijā atceļ karnevāla parādi

2 komentāri
Baidoties no jauniem seksuāliem uzbrukumiem, Vācijā atceļ karnevāla parādi
FOTO: LETA

Vācijas rietumu pilsētā Reinbergā varas iestādes atcēlušas plānoto karnevāla parādi. Šāds lēmums pieņemts pēc šokējošajiem gadumijas notikumiem Ķelnē, kad vairāki simti Ziemeļāfrikas izcelsmes vīrieši uzbruka sievietēm.

Reinbergas pilsētas amatpersonas pieļauj, ka uz karnevāla parādi varētu ierasties bēgļi, turklāt piedzērušies, kas savukārt varētu novest pie Ķelnes notikumu atkārtošanās, teikts pilsētas administrācijas paziņojumā presei.

Ošavas rajonā, kur 8. februārī bija paredzēts karnevāla gājiens, jau šobrīd mitinās 300 bēgļu. Februāra sākumā paredzēta vēl 200 patvēruma meklētāju ierašanās.

Gājiena rīkotājiem pieprasīts sagatavot jaunu drošības plānu, tomēr tam vairs nepietiek laika.

Tikmēr Diseldorfas Karnevāla komitejas pārstāvis sakariem ar presi Reinbergas lēmumu nosauca par “smieklīgu” un sacīja, ka viņa pilsētā visi ir laipni gaidīti.

Arī Ķelnē gatavošanās notiek kā parasti.

Pēc masveida seksuāla rakstura uzbrukumiem Jaungada naktī Ķelnē likumsargi saņēmuši vairāk nekā 600 iesniegumu no uzbrukumu upuriem. Varmākas pamatā bijuši arābu un Ziemeļāfrikas izcelsmes vīrieši, kas 20-30 cilvēku lielās grupās uzbrukuši sievietēm.

Jau vēstīts, ka gadumijas notikumi Ķelnē izraisījuši plašus protestus daudzviet Vācijā.

Foto

TOP komentāri

  • runcis
    +4 +4 0

    runcis

    Nu lūk,tā lēnītēm pa vienam vien atcelsim pasākumus,svētkus,svinēšanas....lai tikai,nedod dies`,kāds,kam tas nepatīk,nesāktu izrādīt savu nepatiku. Lai ''neizprovocētu'' uzlūgtos un nelūgtos viesus. Tā mēs te lēnītēm un nemanot pielāgosimies un integrēsimies. Mērķis ir panākts-bailes iedzītas...pārējais jau tikai tehnikas jautājums.
  • bo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl