Āzijas valstīs palikušajiem bažas par nokļūšanu Latvijā

17 komentāri
Āzijas valstīs palikušajiem bažas par nokļūšanu Latvijā
PAULA ČURKSTE, LETA

Daļa to Latvijas valstspiederīgo, kas šobrīd ir palikuši Āzijas valstīs, satraukti par atgriešanās iespējām Latvijā.

Sekojot Ārlietu ministrijas norādēm, Āzijas valstīs esošie Latvijas valstspiederīgie sākuši pulcēties Stambulā. Indonēzijā šobrīd atrodas arī TV3 raidījuma “900 sekundes” reportiere Natālija Valdniece. Viņa atzīst, ka tur esošo vidū šobrīd valda liela neziņa – nokļūšanai Stambulā aviobiļetes jau maksājot ap 1000 eiro un vairāk.

Āzijas valstīs esošajiem sazinoties savā starpā par nokļūšanas iespējām mājās, secināts, ka nevienam neesot skaidrības, vai, ierodoties Stambulā, būs nodrošinātas vietas repatriācijas reisos.

Video: Āzijas valstīs palikušajiem bažas par nokļūšanu Latvijā

Satiksmes ministrijas aktuālā informācija liecina, ka no Stambulas patlaban paredzēti divi avioreisi uz Rīgu – 20. un 21. martā, kurus nodrošinās “Turkish Airlines”. Iepriekš satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) ir solījis, ka repatriācijas izdevumus varētu segt Latvijas valsts.

Kā vēstīts, no 13. marta līdz 14. aprīlim Latvijā saistībā ar “Covid-19” vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Lasi vēl – Ārkārtas situācija Latvijā: ar kādām izmaiņām jārēķinās iedzīvotājiem?

Tāpat jau vēstīts, ka no 17. marta līdz 14. aprīlim atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu.

Lasi vēl – Vientuļas lidmašīnas un tukši termināļi – neierasti skati lidostā ”Rīga”

17 komentāri