Komentāri

Lielbritānijā notikušajā aviokatastrofā avarējusi privātā lidmašīna, kas piederējusi teroristiskās organizācijas Al Qaida kādreizējā līdera Osamas bin Ladena ģimenei.

Kā vēsta The Guardian, aviokatastrofā Hempšīrā bojā gāja visi tobrīd lidmašīnā esošie cilvēki – pilots un trīs pasažieri.

Kaut arī mirušo cilvēku identitātes vēl nav atklātas Saūda Arābijas vēstnieks Lielbritānijā Navafs Al Sauds savā Twitter kontā paudis līdzjūtību bin Ladenu ģimenei. Starp pasažieriem esot atradusies bin Ladena pusmāsa, viņas vīrs, pamāte un pilots.

Aviokatastrofa notika tad, kad lidmašīna plānoja veikt nolaišanos Blekbušas lidostā, taču pilots, acīmredzot, zaudēja kontroli pār lidaparātu un tas auto tirdzniecības vietas stāvlaukumā. Kā vēsta britu mediji, tad uz zemes cietušo nav.

Video no aviokatastrofas vietas:

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl