Komentāri

Lielbritānijā notikušajā aviokatastrofā avarējusi privātā lidmašīna, kas piederējusi teroristiskās organizācijas Al Qaida kādreizējā līdera Osamas bin Ladena ģimenei.

Kā vēsta The Guardian, aviokatastrofā Hempšīrā bojā gāja visi tobrīd lidmašīnā esošie cilvēki – pilots un trīs pasažieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut arī mirušo cilvēku identitātes vēl nav atklātas Saūda Arābijas vēstnieks Lielbritānijā Navafs Al Sauds savā Twitter kontā paudis līdzjūtību bin Ladenu ģimenei. Starp pasažieriem esot atradusies bin Ladena pusmāsa, viņas vīrs, pamāte un pilots.

Aviokatastrofa notika tad, kad lidmašīna plānoja veikt nolaišanos Blekbušas lidostā, taču pilots, acīmredzot, zaudēja kontroli pār lidaparātu un tas auto tirdzniecības vietas stāvlaukumā. Kā vēsta britu mediji, tad uz zemes cietušo nav.

Video no aviokatastrofas vietas:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl