Komentāri
Aviokatastrofa Krievijā: lidmašīnas nogāšanās iemesls – ledus uz ātruma sensoriem

Izmeklējot traģiskos “Saratov Airlines” lidmašīnas “Antonov An-148” nogāšanās iemeslus, speciālisti paziņojuši, ka aviokatastrofu, visticamāk, izraisīja apsaluši ātruma sensori.

Piloti lidojuma laikā saņēma kļūdainus rādījumus, kas vēlāk kļuva par cēloni aviokatastrofai, atsaucoties uz izmeklētāju pausto, ziņo raidsabiedrība “BBC”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Starpvalstu Aviācijas komitejas ziņojumā minēts, ka mērinstrumenti nav bijuši lidojumam pietiekami sasildīti. Krievijas mediji arī norāda, ka 15 iepriekšējos lidojumos, kas reģistrēti “melnajās kastēs”, mērinstrumenti tikuši sasildīti.

Atgādinām, ka “Saratov Airlines” lidmašīna nogāzās svētdien, 11. februārī, dažas minūtes pēc pacelšanās no Domodedovas lidostas Maskavā. Aviokatastrofā bojā gāja visi 65 uz klāja esošie pasažieri, kā arī seši apkalpes locekļi.

Jau vēstīts, ka publicēts Krievijas aviokatastrofas upuru saraksts – tostarp ir arī bērni un jaunieši.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl