Komentāri
Aviokatastrofa Krievijā: lidmašīnas nogāšanās iemesls – ledus uz ātruma sensoriem

Izmeklējot traģiskos “Saratov Airlines” lidmašīnas “Antonov An-148” nogāšanās iemeslus, speciālisti paziņojuši, ka aviokatastrofu, visticamāk, izraisīja apsaluši ātruma sensori.

Piloti lidojuma laikā saņēma kļūdainus rādījumus, kas vēlāk kļuva par cēloni aviokatastrofai, atsaucoties uz izmeklētāju pausto, ziņo raidsabiedrība “BBC”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Starpvalstu Aviācijas komitejas ziņojumā minēts, ka mērinstrumenti nav bijuši lidojumam pietiekami sasildīti. Krievijas mediji arī norāda, ka 15 iepriekšējos lidojumos, kas reģistrēti “melnajās kastēs”, mērinstrumenti tikuši sasildīti.

Atgādinām, ka “Saratov Airlines” lidmašīna nogāzās svētdien, 11. februārī, dažas minūtes pēc pacelšanās no Domodedovas lidostas Maskavā. Aviokatastrofā bojā gāja visi 65 uz klāja esošie pasažieri, kā arī seši apkalpes locekļi.

Jau vēstīts, ka publicēts Krievijas aviokatastrofas upuru saraksts – tostarp ir arī bērni un jaunieši.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl