Komentāri
Aviokatastrofa Krievijā: lidmašīnas nogāšanās iemesls – ledus uz ātruma sensoriem

Izmeklējot traģiskos “Saratov Airlines” lidmašīnas “Antonov An-148” nogāšanās iemeslus, speciālisti paziņojuši, ka aviokatastrofu, visticamāk, izraisīja apsaluši ātruma sensori.

Piloti lidojuma laikā saņēma kļūdainus rādījumus, kas vēlāk kļuva par cēloni aviokatastrofai, atsaucoties uz izmeklētāju pausto, ziņo raidsabiedrība “BBC”.

Savukārt Starpvalstu Aviācijas komitejas ziņojumā minēts, ka mērinstrumenti nav bijuši lidojumam pietiekami sasildīti. Krievijas mediji arī norāda, ka 15 iepriekšējos lidojumos, kas reģistrēti “melnajās kastēs”, mērinstrumenti tikuši sasildīti.

Atgādinām, ka “Saratov Airlines” lidmašīna nogāzās svētdien, 11. februārī, dažas minūtes pēc pacelšanās no Domodedovas lidostas Maskavā. Aviokatastrofā bojā gāja visi 65 uz klāja esošie pasažieri, kā arī seši apkalpes locekļi.

Jau vēstīts, ka publicēts Krievijas aviokatastrofas upuru saraksts – tostarp ir arī bērni un jaunieši.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl