Komentāri
Avarējusī Krievijas lidmašīna bija lieliskā tehniskā stāvoklī, ziņo aviokompānija
FOTO: SCANPIX

Krievijas aviokompānijas Kogalimavia lidmašīnas katastrofu debesīs virs Ēģiptes Sīnāja pussalas varēja izraisīt tikai mehāniska iedarbība gaisā, par to paziņojis aviokompānijas ģenerāldirektora vietnieks Viktors Jungs.

“Lidmašīna atradās nevadāmā lidojumā, tā krita, nevis lidoja,” sacīja Jungs. “Acīmredzams, ka tobrīd tā bija dabūjusi būtiskus konstrukcijas bojājumus, kas neļāva turpināt lidojumu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aviokompānija arī informē, ka avarējusī lidmašīna bija lieliskā tehniskā stāvoklī.

Jau vēstīts, ka atbildību par notikušo uzņēmās teroristu grupējums Islāma valsts, taču Ēģiptes un Krievijas amatpersonas teroristu paziņojumu vērtē skeptiski, norādot, ka kaujiniekiem šajā apgabalā nav tādu ieroču, ar kuriem varētu notriekt lidmašīnu.

Nelaime notika sestdien Sīnāja pussalā Ēģiptē, kad, avarējot Krievijas pasažieru lidmašīnai, dzīvību zaudēja 224 cilvēki.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl