Komentāri
Avarējušās lidmašīnas pilots gribējis būt pazīstams pasaulē
(Foto: LETA)

Avarējušā Germanwings lidaparāta otrais pilots Andrēass Lubics, kurš, visticamāk, tīši nogāza lidmašīnu Francijas Alpos, gribējis kļūt pazīstams visā pasaulē.

Par to Vācijas laikrakstam Bild paziņojusi pilota bijusī draudzene. Pērn Lubics viņai sacījis, citēju – ”kādu dienu es izdarīšu ko tādu, kas mainīs visu sistēmu, un ikviens zinās manu vārdu un to atcerēsies.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sievietei tad tas neesot šķitis svarīgi. Neilgi pirms avārijas abi esot izšķīrušies, un viņš to ļoti pārdzīvojis.

Raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz vietējā pilotu skolā sacīto, apgalvo, ka Lubics lidmašīnu nogāza vienā no savām mīļākajām vietām Alpos. Pirms kļūšanas par profesionālu pilotu viņš esot bieži šo vietu pārlidojis ar planieri un to labi pārzinājis. Glābēji atzīst, ka lidmašīna ir teju vai sašķaidīta drumslās.

”Parasti mēs varam pateikt, ka tā ir lidmašīna, kas ir cietusi avārijā, spriežot, piemēram, pēc pilota kabīnes, atlūzām un dzinējiem, taču šajā gadījumā avārijas vietā mēs vēl neko nevaram pateikt,” atklāj koordinators Rojs Ksavjers.

Upuru atpazīšana sola aizņemt ļoti ilgu laiku, jo avārijas vietā atrastas tikai atsevišķas lidmašīnas pasažieru ķermeņa daļas.

Lasi vēl