Komentāri
Avarējušās lidmašīnas melnās kastes ir pārāk bojātās – informāciju iegūt nevarēs, ziņo izmeklētāji
REUTERS/SCANPIX

Abas Krievijā avarējušās FlyDubai lidmašīnas melnās kastes Krievijā ir ļoti bojātas, un diez vai izdosies iegūt kādus datus no tām, tā paziņojuši Krievijas un ārvalstu eksperti.

Lielāku skaidrību par to, kas noticis, nevieš arī Rostovas lidostas Satiksmes kontroles centra publiskotais septiņu minūšu garais sarunu ieraksts ar lidmašīnas pilotu. Tajā nekas nav liecinājis par to, ka piloti būtu satraukti par laikapstākļiem vai par situāciju kopumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tagad notiks teritorijas pārmeklēšana, meklējot atlikušās atlūzas no avarējušās lidmašīnas. Traģēdijas vietā arī turpinās strādāt Izmeklēšanas un Starpvalstu aviācijas komitejas pārstāvji, lai iegūtu visus nepieciešamos pierādījumus gala slēdziena izdarīšanai,” pauda Krievijas transporta ministrs.

Svētdien, 20. martā, Rostovas lidostā pie Donas notika arī piemiņas pasākums, noliekot ziedus un noturot klusuma brīdi, lai godinātu 62 bojāgājušos.

Ziedi, asaras un lūgšanas – Rostovā pie Donas piemin traģēdijas upurus

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl