Komentāri

Izmeklētāji paziņojuši, ka vakar avarējusī Germanwings lidmašīna pirms ietriekšanās Alpu kalnu grēdā trauksmes signālu nav raidījusi. Līdz šim atrasta tikai viena no gaisa kuģa “melnajām kastēm”, tomēr trieciena rezultātā tā ir stipri bojāta.

Germanwings vadība tikmēr kārtējo reizi paziņojusi, ka avarējušais gaisa kuģis bijis perfektā tehniskajā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji šodien turpina apsekot vakar avarējušas Germanwings pasažieru lidmašīnas avārijas vietu. Pēc ietriekšanās klintīs no Airbus Airbus 320 pāri palikuši vien 12 lielāki atlūzu gabali.

Pārējie fragmenti ir izkaisīti 10 hektāru lielā teritorijā. Pēc ekspertu teiktā, tas norāda uz to, ka lidaparāts nav uzsprādzis gaisā, bet lielā ātrumā ietriecies kalna nogāzē. Līdz šim ir atrasta viena lidaparāta “melnā kaste”.

“Melnā kaste” ir nodota Francijas gaisa negadījumu izmeklēšanas aģentūrai Parīzē. Tā tiek pētīta, un pirmie pilotu sarunu ierakstu analīzes rezultāti, iespējams, būs zināmi jau šodien.

Katastrofas vietā otrdien atrastas 12 lielas atlūzas, bet fragmenti izmētāti aptuveni desmit hektārus lielā teritorijā. Pēc ekspertu teiktā, tas norāda uz to, ka lidmašīna nav uzsprāgusi gaisā, bet lielā ātrumā ietriekusies kalna nogāzē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl