Austrumu kultūras svin Gaiļa gada atnākšanu

Komentāri
Austrumu kultūras svin Gaiļa gada atnākšanu

Kamēr Eiropā cilvēki jau vairāk ir Lieldienu gaidās, austrumu kultūrās tikai šodien nosvinēta gadumija. 28. janvāris iezīmē Jaunā, gaiļa gada sākumu pēc Mēness kalendāra.

Jaungada svinības austrumu valstīs parasti ir ārkārtīgi krāsains un trokšņains laiks. Jaunā gada gaidīšana, dēvēta arī par “Pavasara festivālu,” parasti ir viens no gada centrālajiem notikumiem, kad tiek aizvadīti dažādi festivāli, gājieni un prātam neaptveramas uguņošanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsētu centri tiek ietērpti sarkanos toņos, kas simbolizē pārticību un veiksmi. Netrūkst tradicionālo pūķu gājienu, kostīmos tērptu dejotāju priekšnesumu, gaismu un laternu šovu. Austrumu kopienas Gaiļa gada atnākšanu atzīmē arī citās lielākajās pasaules pilsētās, – īpaši vērienīgas svinības piedzīvotas Ņujorkā un Sidnejā.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl