Komentāri
Austrijas policija atbrīvojusi 25 afgāņu bēgļus, kas atradušies aizmetinātā mikroautobusā
FOTO: SCANPIX

Austrijas policija atbrīvojusi 25 afgāņu bēgļus, kas atradušies mikroautobusā, kam bijušas aizmetinātas durvis. Autovadītājs, kāds Rumānijas pilsonis, ticis arestēts.

Policija informē, ka mikroautobuss apturēts Vīnē, virzienā uz Austrijas galvaspilsētas centru. Autovadītājs meties bēgt, taču aizturēts. Atverot aizmetinātās durvis, kļuva skaidrs, ka vēl pāris stundas šajā mikroautobusā tur esošajiem cilvēkiem būtu beigušās traģiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgļu krīzei vēršoties plašumā, Vācijas ārlietu ministrs Franks Valters Šteinmeiers aicinājis Eiropas Savienības dalībvalstis beigt meklēt vainīgos, bet censties rast kopīgu risinājumu šai problēmai gaidāmajā sanāksmē Luksemburgā.

Tikmēr šodien Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas centrālajā dzelzceļa stacijā migranti sarīkoja skaļu protesta akciju, pieprasot atļauju doties uz Vāciju. Policija liegusi iekāpt vilcienos aptuveni 2000 nelikumīgo ieceļotāju.

Aptuveni 600 vīrieši, sievietes un bērni, lielākoties no Sīrijas, Irākas un Afganistānas, gaida ārpusē pie stacijas, bet vēl aptuveni 1200 atrodas tā dēvētajā tranzīta zonā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl