Komentāri
Austrijas kalnos notikušas neparastās sniega volejbola sacensības

Neparastas sacensības notikušas Austrijā – tur spēlēts sniega volejbols. Labākie spēlētāji tikās fināla izspēlē Arlbergā, augstkalnu reģionā Austrijas rietumos.

Pludmales volejbola mazāk zināmā, aukstākā brāļa – sniega volejbola – šā gada sešu tūru izcīņa noslēdzās pirms dažām dienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviešu konkurencē neparastajās sacensībās uzvarēja poļu duets Martina Vardaka un Džoanna Viatra, bet amerikāniete Rakela Olinka izcīnīja pietiekami daudz punktu, lai uzvarētu individuālajā sērijā. Vīru konkurencē tiesneši par labākajiem atzina austriešus. Tradīcija nosaka, ka uzvarētāji tiek kronēti par sniega karaļiem.

Pērn šajās sacensībās piedalījās arī Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs – viņi vienā posmā pat plūca arī uzvaras laurus.

Foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl