Austrijā aiztur Hitlera līdzinieku

2 komentāri
Austrijā aiztur Hitlera līdzinieku

Austrijā par nacisma slavināšanu aizturēts kāds vīrietis, kurš ar savu ārējo izskatu centās atdarināt nacistiskās Vācijas vadoni Ādolfu Hitleru.

25 gadus vecais Austrijas pilsonis tika aizturēts savā dzīvoklī, kas atrodas Hitlera dzimtajā pilsētā Braunavā pie Innas. Vīrietis, kas sevi pieteicis kā “Haraldu Hitleru”, aizturēts atbilstoši 1947. gadā pieņemtam likumam, kas liedz popularizēt nacistisko ideoloģiju.

Foto: Ādolf Hitlers

Amatpersonas par Hitlera līdzinieka eksistenci uzzināja pēc tam, kad sociālajos medijos parādījās fotoattēli, kuros viņš redzams, pozējot pie Hitlera dzimtā nama un citviet pilsētā. Vīrietim ir Hitlera stila ūsas un frizūra, un viņš bija ģērbies nacistu vadonim raksturīgā apģērbā.

Nacistiskās Vācijas vadoņa dzimtā pilsēta uzmanības centrā nokļuva arī pērn. Austrijas parlaments decembrī nobalsoja par Hitlera dzimtās mājas atsavināšanu, lai novērstu ēkas kļūšanu par Hitlera apbrīnotāju svētnīcu.

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Un ko nu? Ar tiesas lemumu piespriedis puikam iziet Ievas parvertibu kursu?:))
    Vai pa prastam turpat tiesas zale noskus gan matus,gan usas.....
  • Hess

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl