Komentāri
Austrālijas policija kafejnīcu ieņēma pēc tam, kad tur atskanēja šāvieni
Foto: EPA/LETA

Austrālijā īpašo uzdevumu vienība kafejnīcu Lindt ieņēma pēc tam, kad no iekštelpām atskanēja šāvieni – pamazām tiek atklātas detaļas par Austrālijas policijas un specvienību rīcību pirmdien Sidnejas centrā notikušās ķīlnieku krīzes laikā.

Lai atbrīvotu gūstā saņemtos darbiniekus un kafejnīcas apmeklētājus, tika izmantotas granātas un šaujamieroči.

Operācijas laikā dzīvību zaudēja trīs cilvēki – divas sievietes, kas tika turētas kā ķīlnieces, kā arī ķīlnieku sagrābējs.

Jaunākā informācija liecina, ka islāmistu terorists bijis psihiski nelīdzsvarots un jau iepriekš nonācis varas iestāžu redzes lokā.

Jau ziņojām, ka Austrālijas lielākajā pilsētā Sidnejā bruņotas personas par ķīlniekiem saņēmušas aptuveni 40 kafejnīcas Lindt apmeklētājus un darbiniekus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl