Austrālijā nogalināta ģimene ar četriem mazbērniem. Galvenais aizdomās turamais – depresīvs vectēvs

Pievienot komentāru
Austrālijā nogalināta ģimene ar četriem mazbērniem. Galvenais aizdomās turamais – depresīvs vectēvs
Foto: EPA / LETA

Austrālijā, Osmingtonas ciemā, notikusi valstī pēdējo 20 gadu laikā lielākā masu slepkavība, kurā izmantots šaujamierocis. Par 61 gadu vecā vīrieša upuriem kļuvuši viņa ģimenes locekļi, ieskaitot četrus mazbērnus.

11. maijā notikušajā apšaudē nogalināta 58 gadus vecā sieva, viņas 35 gadus vecā meita un viņas četri bērni – 13, 12, 10 un 8 gadu veci, ziņo “Fox News”.

Savukārt galvenais aizdomās turamais vectēvs tika atrasts miris nekustamā īpašuma teritorijā.

Likumsargi nogalināto četru bērnu tēvam esot sacījuši, ka viņa sieva un bērni tikuši nošauti miegā. Pēc paveiktajām slepkavībām vīrietis piezvanījis policijai, kam vēlāk sekoja pašnāvība.

Policija piebilst, ka 61 gadu vecais vīrietis cietis no emocionāliem pārdzīvojumiem, kurus viņš centies “pārvarēt”. Tiesa gan, kungs neesot sirdzis ar tādām garīgām veselības problēmām, kas liegtu viņam ieroču glabāšanu.

Savukārt, kā izmeklētājiem atklāja mazbērnu tēvs, iespējams, vectēva rīcība skaidrojama ar nespēju samierināties ar aizsaulē aizgājušo dēlu, kurš izdarījis pašnāvību, un ziņas par otra dēla nopietno nieru slimību.

Mediji norāda, ka notikusī traģēdija ir Austrālijā viena no nežēlīgākajām slepkavībām, kurā izmantots šaujamierocis, kopš 1996. gada, kad Tasmānijā kāds vīrietis vienatnē nošāva 35 cilvēkus.