Atstājot Latviju, mēs riskējām, tagad riskēsim ar Trampu, stāsta ASV dzīvojošie latvieši

Turpat divus gadus ilgušais priekšvēlēšanu posms ASV strauji tuvojas izskaņai. Jau nākamnedēļ, 8. novembrī, ASV iedzīvotāji dosies pie vēlēšanu urnām, lai balsotu par sev vēlamo kandidātu – demokrāti Hilariju Klintoni vai republikāni Donaldu Trampu. 

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • peace

  peace

  "Kaut vai jākaro?"
  Karš nenesīs pārmaiņas-tas nesīs slepkavošanas, spīdzināšanas +ar tagadējiem ieročiem, tas vienkārši iznīcinās mūsu planētu.
  Ne jau bezjēzīga nāves šajai kundzītei uzlabos dzīves apstākļus.
 • ?

  ?

  Ne jau latvieši Floridā karos. Karš būs mums Eiropā.
  No tāluma jau forši runāt.
 • bumbuls

  bumbuls

  Tas ir apbrīnojami, ka viņiem ir jāizvēlas starp ļoti gudru zagli un ļoti stulbu zagli.
 • david icke

  david icke

  Tas ir apbrīnojami, ka cilvēki domā, ka melīga kundzīte, kura gadiem jau ir bijusi pie valsts pārvaldes svirām un kuru sponsorē lielas miljardus pelnošas kompānijas, lai tiktu lobētas to intereses, pēkšņi pārtrauks ignorēt ASV pilsoņu pamatvajadzības, pārtrauks gāzt miljardus un triljonus no ASV budžeta nejēdzīgos karos un pēc ievēlēšanas Amerikā iestāsies lejputrija.
 • Jessua

  Jessua

  Tas ir apbrīnojami, ka cilvēki domā, ka cilvēks, kurš savu bagātību ir nopelnijis uz citu cilvēku apčakarēšanas rēķina, būš tas kas padarīs ameriku atkal varenu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!