Atsākot darbu pēc vairāku mēnešu pārtraukuma, Lietuvas bāru terasēs aptrūcies alus

2 komentāri
Atsākot darbu pēc vairāku mēnešu pārtraukuma, Lietuvas bāru terasēs aptrūcies alus
AFP/SCANPIX

Lietuvā, kur kopš pagājušās nedēļas restorāniem, kafejnīcām un bāriem atļauts apkalpot klientus āra terasēs, dažviet aptrūcies izlejamā alus, vēsta Lietuvas sabiedriskais mediji.

“Izlejamā alus piegāde kavējas. Piegādātāji šobrīd nevar piedāvāt necik daudz šķirņu,” portālam “Vz.lt” stāstījis Viļņas kokteiļu bāra “Alchemikas” vadītājs un “Cafe De Paris” īpašnieks Šarūns Česna.

Pēc viņa teiktā, tāda situācija izveidojusies tādēļ, ka izlejamā alus darīšana piecu mēnešu ilgušajā karantīnas laikā bija apstājusies, jo nebija skaidrs, kad varēs atsākt darbu bāri.

Tikmēr kompānijas “Švyturys-Utenos alus” vadītājs un “Carlsberg Baltic” ģenerāldirektors Baltijas valstīs Rolands Viršils atzinis, ka dažu šķirņu izlejamais alus pašlaik tiek saražots nepietiekamā apjomā.

Jau ziņots, ka Lietuvā kopš pagājušās ceturtdienas restorāniem, kafejnīcām un bāriem pēc pusgada pārtraukuma atkal atļauts apkalpot apmeklētājus – pagaidām gan tikai āra terasēs, strādājot no plkst. 7.00 līdz 21.00 un pie viena galdiņa ļaujot sēdēt ne vairāk kā diviem cilvēkiem, kuri nepieder pie vienas mājsaimniecības.