Atsāk meklēt pazudušo Malaizijas lidmašīnu

Komentāri
Atsāk meklēt pazudušo Malaizijas lidmašīnu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Indijas okeānā vairāk nekā pusgadu pēc Malaizijas aviokompānijas “Malaysia Airlines” lidmašīnas pazušanas atsākta tās meklēšana.

Meklēšanā iesaistīti trīs kuģi, un tiek prognozēts, ka tā ilgs aptuveni gadu.

Pirmais kuģis jau ieradies meklējumu zonā, kas atrodas apmēram 1800 kilometru attālumā uz rietumiem no Austrālijas. Vēl divi kuģi meklēšanas darbiem pievienosies šomēnes.

Tiek uzskatīts, ka “Boeing 777” 8. martā novirzījās no kursa un iegāzās Indijas okeāna dienvidos, tomēr līdz šim nav atrastas nekādas pazīmes par lidmašīnas vraku. Meklēšanas darbi četrus mēnešus bija apturēti, lai meklēšanas komandas varētu Indijas okeāna dzelmi iezīmēt meklējumu zonās. Izmeklētāji analizēja lidmašīnas un satelītu saziņu, lai sašaurinātu meklējumu zonu līdz 60 tūkstošiem kvadrātkilometru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl