Atrasts Austrālijā 18 dienas pazudis vīrietis, kurš izdzīvojis, pārtiekot no sēnēm

2 komentāri
Atrasts Austrālijā 18 dienas pazudis vīrietis, kurš izdzīvojis, pārtiekot no sēnēm
QUEENSLAND POLICE SERVICE

Kvīnslendas štatā, Austrālijā atrasts par pazudušu 18 dienas uzskatīts vīrietis, kurš izdzīvojis, pārtiekot no sēnēm, vēsta “BBC News”.

Roberts Vēbers, kurš 18 dienas bija pazudis Austrālijā, tika atrasts pēc tam, kad bija izdzīvojis no sēnēm un aizsprostu ūdens, kuru dzēra slāpju veldzēšanai, vēsta vietējā policija.

Lasi vēl: Austrālijā no krokodilu pārņemtiem ūdeņiem atrasts un izglābts kails likumpārkāpējs

Tādējādi šonedēļ tika pārtraukta meklēšana pēc tam, kad 58 gadus vecais vīrietis Kvīnslendas štatā pazuda.

Saskaņā ar policija paziņoto, Vēberu svētdien netālu no dambja atrada “īpašuma īpašnieks”, kurš Austrālijas plašsaziņas līdzekļos ir identificēts kā vietējais politiķis.

Policija paziņoja, ka Vēbers “cieš no atsevišķu [ķīmisko] elementu iedarbības”, bet citādi ar viņa veselību viss ir labi.

Pirms atrašanas šodien viņš pēdējo reizi bija redzams 6.janvārī ar suni atstājot viesnīcu Kilkivanas pilsētā. Vēbers pazuda pēc tam, kad viņa automašīna uz lauku ceļa iesprūda netīrumos.

No sākuma Vēbers trīs dienas pavadīja iesprostotajā automašīnā, iekams beidzās ūdens un viņš devās kājām meklēt izeju. Tad viņš apmaldījās, bet palika netālu no aizsprosta, kur izdzīvoja, “guļot uz zemes, dzerot dambja ūdeni un ēdot sēnes”.

Tā kā pazudošo uzreiz nebija iespējams atrast, viņa meklēšanā tika iesaistīta plaši gaisa un zemes spēku resursi, tāpat līdzi sekot lūgts vietējiem īpašumu īpašniekiem un policijai.

Vietējais deputāts Tonijs Perets un viņa sieva, pēc abu liellopu fermas pārmaklēšanas, svētdienVēberu atrada  vien trīs kilometru attālumā no vietas, kur tika atrasta viņa automašīna. “Viņš sēdēja zem koka netālu no aizsprosta,” plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem sacīja Perets, norādot, ka aizvadītajā nedēļā laulātie daudzkārt gājuši garām attiecīgajam dambim, bet pazudušo ieraudzījuši tikai tagad.

Tikmēr Vēbera kunga suns, kurš arī pazudis, līdz šim nav atrasts.

2 komentāri