Komentāri
Atrasta vēstule, kurā kāds uzņēmies atbildību par uzbrukumu Dortmundes futbola komandai
FOTO: LETA

Satraucošas ziņas no Vācijas. Pirms Čempionu līgas futbola spēles starp Dortmundes “Borussia” un “Monako” klubu Dortmundes komandas autobusam, visticamāk, uzbrukts, tam līdzās izraisot trīs spēcīgus sprādzienus.

Paredzētā vakardienas spēle nekavējoties atcelta. Incidentā sabojāts komandas autobuss un cietis viens futbolists – spāņu aizsargs Marks Bartra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varasiestādes norāda, ka tas, visticamāk, bijis tiešs un kontrolēts uzbrukums Dortmundes futbola klubam, izraisot sprādzienus brīdī, kad komandas autobuss devās no viesnīcas uz stadionu, lai tur Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē spēkotos ar Monako futbolistiem. Sprāgstvielas bija paslēptas dzīvžogā.

Prokuratūra ziņo, ka netālu no sprādzienu vietas atrasta arī vēstule, kurā kāds uzņēmies atbildību par uzbrukumu, taču tās autentiskums vēl tiek pārbaudīts.

Paredzētā spēle pārcelta uz šodienu un to apsargāšot tik daudz policistu, cik iespējams, tā norāda kārtības sargu priekšnieks.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl