Komentāri
Atrasta vēstule, kurā kāds uzņēmies atbildību par uzbrukumu Dortmundes futbola komandai
FOTO: LETA

Satraucošas ziņas no Vācijas. Pirms Čempionu līgas futbola spēles starp Dortmundes “Borussia” un “Monako” klubu Dortmundes komandas autobusam, visticamāk, uzbrukts, tam līdzās izraisot trīs spēcīgus sprādzienus.

Paredzētā vakardienas spēle nekavējoties atcelta. Incidentā sabojāts komandas autobuss un cietis viens futbolists – spāņu aizsargs Marks Bartra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varasiestādes norāda, ka tas, visticamāk, bijis tiešs un kontrolēts uzbrukums Dortmundes futbola klubam, izraisot sprādzienus brīdī, kad komandas autobuss devās no viesnīcas uz stadionu, lai tur Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē spēkotos ar Monako futbolistiem. Sprāgstvielas bija paslēptas dzīvžogā.

Prokuratūra ziņo, ka netālu no sprādzienu vietas atrasta arī vēstule, kurā kāds uzņēmies atbildību par uzbrukumu, taču tās autentiskums vēl tiek pārbaudīts.

Paredzētā spēle pārcelta uz šodienu un to apsargāšot tik daudz policistu, cik iespējams, tā norāda kārtības sargu priekšnieks.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl