Atrasta Nepālā pazudusī lidmašīna! 23 bojāgājušie

Komentāri
Atrasta Nepālā pazudusī lidmašīna! 23 bojāgājušie
FOTO: SCANPIX ()

23 cilvēki gājuši bojā Nepālā, tur nogāzusies neliela pasažieru lidmašīna.

Glābšanas vienības Nepālā šodien atradušas pazudušās pasažieru lidmašīnas vraku. Tas uziets nomaļā kalnu rajonā.

Turpat atrastas arī pasažieru un apkalpes locekļu mirstīgās atliekas. Visi apkalpes locekļi un vairums pasažieru bija Nepālas pilsoņi, bet divi – ārzemnieki.

Lidmašīna bija devusies nepilnas pusstundas lidojumā uz Džomsomas pilsētu – tas ir populārs kalnos kāpēju ceļamērķis Himalajos.

Avārijas iemesli šobrīd tiek skaidroti.

Nepālā pēdējos gados ir notikušas vairākas aviokatastrofas, kurās lielākoties bijuši vainojami nepieredzējuši piloti, slikta vadība un neatbilstoša tehniskā apkope. Tieši tāpēc visām Nepālas aviokompānijām ir aizliegts lidot uz Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl