Atrasta avarējušās Krievijas lidmašīnas “melnā kaste”

Komentāri

Pēc vairāku dienu meklējumiem ūdenslīdējiem Melnajā jūrā beidzot izdevies atrast Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīnas ”TU154” korpusa atlūzas un ”melno kasti”. Neatkarīgi no atraduma varas iestādes pagaidām plašāk neskaidro katastrofas iemeslus.

Ūdenslīdējiem Melnajā jūrā izdevies atrast vienu no divām avarējušās lidmašīnas ”TU154” “melnajām kastēm” jeb ierakstu sistēmām, kā arī lidaparāta atlūzas. Atlūzas atrastas 27 metru dziļumā aptuveni divus kilometrus no krasta. Vietējie mediji ziņo, ka atrastas jau astoņdesmit trīs bojāgājušo mirstīgās atliekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atrasto “melno kasti” vajadzēja novietot līdzīgā vidē, kur tā atrasta, proti, ar jūras ūdeni piepildītā konteinerā. Tas nepieciešams, lai nepazustu sistēmā ierakstītie dati. Tagad tā tiks pārvesta uz Maskavu turpmākai izmeklēšanai.

Tikmēr meklēšanas operācija turpinās, un tajā piedalās 45 kuģi ar 3500 apkalpes locekļiem. Iesaistīti arī vairāki helikopteri un zemūdens aparāti. Pārmeklējamā teritorija sadalīta 15 daļās. Jūras gultnes pārbaude pašlaik veikta septiņās.

Tikmēr Krievijā turpinās piemiņas pasākumi.

Jāatgādina, ka lidmašīna ar 92 pasažieriem avarēja svētdien, vien divas minūtes pēc izlidošanas no Sočiem. Ar to sagaidīt Jaungadu Sīrijā devās Krievijas armijas koris un karavīri.

Amatpersonas noliedz iespēju, ka avārijas iemesls bija terorakts. Katastrofu varēja izraisīt svešķermeņu iekļūšana dzinējā, nekvalitatīva degviela, pilota kļūmes vai tehniski defekti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl