Atrasta avarējušās Krievijas lidmašīnas “melnā kaste”

Komentāri

Pēc vairāku dienu meklējumiem ūdenslīdējiem Melnajā jūrā beidzot izdevies atrast Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīnas ”TU154” korpusa atlūzas un ”melno kasti”. Neatkarīgi no atraduma varas iestādes pagaidām plašāk neskaidro katastrofas iemeslus.

Ūdenslīdējiem Melnajā jūrā izdevies atrast vienu no divām avarējušās lidmašīnas ”TU154” “melnajām kastēm” jeb ierakstu sistēmām, kā arī lidaparāta atlūzas. Atlūzas atrastas 27 metru dziļumā aptuveni divus kilometrus no krasta. Vietējie mediji ziņo, ka atrastas jau astoņdesmit trīs bojāgājušo mirstīgās atliekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atrasto “melno kasti” vajadzēja novietot līdzīgā vidē, kur tā atrasta, proti, ar jūras ūdeni piepildītā konteinerā. Tas nepieciešams, lai nepazustu sistēmā ierakstītie dati. Tagad tā tiks pārvesta uz Maskavu turpmākai izmeklēšanai.

Tikmēr meklēšanas operācija turpinās, un tajā piedalās 45 kuģi ar 3500 apkalpes locekļiem. Iesaistīti arī vairāki helikopteri un zemūdens aparāti. Pārmeklējamā teritorija sadalīta 15 daļās. Jūras gultnes pārbaude pašlaik veikta septiņās.

Tikmēr Krievijā turpinās piemiņas pasākumi.

Jāatgādina, ka lidmašīna ar 92 pasažieriem avarēja svētdien, vien divas minūtes pēc izlidošanas no Sočiem. Ar to sagaidīt Jaungadu Sīrijā devās Krievijas armijas koris un karavīri.

Amatpersonas noliedz iespēju, ka avārijas iemesls bija terorakts. Katastrofu varēja izraisīt svešķermeņu iekļūšana dzinējā, nekvalitatīva degviela, pilota kļūmes vai tehniski defekti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl