Komentāri

TV3 Ziņu komandai darba dienas Katalonijā rit pilnā sparā. Barselonā ziņu korespondente Ilze Vēbere un operators Sergejs Medvedevs ir jau otro dienu. Atmosfēra lielpilsētā ir diezgan mierīga.

Pilsētā ir pilns ar tūristiem, bet iedzīvotāju dzīvo ierasto dzīvi, dodas savās darīšanās. Vienīgi, kad cilvēki tiek uzrunāti, tad parādās šīs bailes par nezināmo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vēbere
TV3 Ziņu korespondente

Pirmkārt, bailes ir par to, kas sekos pēc vēsturiskā Katalonijas parlamenta, kurā viņi vai nu pasludinās neatkarību, vai nē. Tāpat arī bailes ir no tā, ko var gaidīt no Spānijas valdības, kura uz Barselonu ir atsūtījusi vairākus tūkstošus policistu. Šos policistus gan ielās neredz, bet nevar zināt, kad viņi atkal parādīsies un vai nesekos tādi pati vardarbība kā svētdien.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl