Komentāri

TV3 Ziņu komandai darba dienas Katalonijā rit pilnā sparā. Barselonā ziņu korespondente Ilze Vēbere un operators Sergejs Medvedevs ir jau otro dienu. Atmosfēra lielpilsētā ir diezgan mierīga.

Pilsētā ir pilns ar tūristiem, bet iedzīvotāju dzīvo ierasto dzīvi, dodas savās darīšanās. Vienīgi, kad cilvēki tiek uzrunāti, tad parādās šīs bailes par nezināmo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vēbere
TV3 Ziņu korespondente

Pirmkārt, bailes ir par to, kas sekos pēc vēsturiskā Katalonijas parlamenta, kurā viņi vai nu pasludinās neatkarību, vai nē. Tāpat arī bailes ir no tā, ko var gaidīt no Spānijas valdības, kura uz Barselonu ir atsūtījusi vairākus tūkstošus policistu. Šos policistus gan ielās neredz, bet nevar zināt, kad viņi atkal parādīsies un vai nesekos tādi pati vardarbība kā svētdien.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl