Komentāri

TV3 Ziņu komandai darba dienas Katalonijā rit pilnā sparā. Barselonā ziņu korespondente Ilze Vēbere un operators Sergejs Medvedevs ir jau otro dienu. Atmosfēra lielpilsētā ir diezgan mierīga.

Pilsētā ir pilns ar tūristiem, bet iedzīvotāju dzīvo ierasto dzīvi, dodas savās darīšanās. Vienīgi, kad cilvēki tiek uzrunāti, tad parādās šīs bailes par nezināmo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vēbere
TV3 Ziņu korespondente

Pirmkārt, bailes ir par to, kas sekos pēc vēsturiskā Katalonijas parlamenta, kurā viņi vai nu pasludinās neatkarību, vai nē. Tāpat arī bailes ir no tā, ko var gaidīt no Spānijas valdības, kura uz Barselonu ir atsūtījusi vairākus tūkstošus policistu. Šos policistus gan ielās neredz, bet nevar zināt, kad viņi atkal parādīsies un vai nesekos tādi pati vardarbība kā svētdien.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl