Atklāts, ka tiešraidē nošauto žurnālistu slepkava savu uzbrukumu ir plānojis iepriekš

0 Komentāru
Atklāts, ka tiešraidē nošauto žurnālistu slepkava savu uzbrukumu ir plānojis iepriekš
Foto: EPA / LETA

Vīrietis, kurš nogalināja divus žurnālistus ASV televīzijas tiešajā ēterā, slimnīcā miris. Viņam bija šautas brūces, kas gūtas pēc tam, kad viņš pats sev iešāva policijas pakaļdzīšanās laikā.

Uzbrucējs ir 41 gadu vecais Vesters Lī Flenegans, kurš strādāja ar segvārdu Braiss Viljamss. Viņš agrāk darbojies tajā pašā telekanālā, taču pirms diviem gadiem tika atlaists. Televīzijas kanāls skaidroja, ka viņš bijis agresīvs un ar viņu bijis grūti sastrādāties.

Vīrietis bija afroamerikānis un iepriekš bija sūdzējies par rasistiskiem aizspriedumiem televīzijas kanālā. Par šo tematu viņš televīzijai apšaudes rītā bija aizsūtījis arī 23 lapaspušu garu manifestu. Šis un viņa iepriekšējie ieraksti sociālajos medijos likumsargiem likuši domāt, ka uzbrukums bija plānots.

Foto:

“Ir skaidri zināms, ko šis vīrietis darīja iepriekšējā naktī pirms uzbrukuma. Tas rāda ķēdīti tiem notikumiem, kas notika tikko,” norāda vietējais šerifs Bils Overtons.

Jau ziņots, ka Virdžīnijas štatā televīzijas tiešraides laikā nošauti ar telekanālu CBS saistītās reģionālās televīzijas žurnālisti. Policija šāvēju aizturēja vairākas stundas pēc apšaudes, kad viņš ar iznomātu automašīnu avarēja.

0 Komentāru