Komentāri

Atklātas detaļas par nogalinātā Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova ziņojumu, kuru viņš nepaspēja publiskot.

Ņemcova līdzgaitniece Olga Šorina raidsabiedrībai Reuters atklājusi, ka dienu pirms viņš tika nogalināts, abi esot apsprieduši ziņojumu, ko viņš gatavoja par Krievijas valsts karavīru dalību Ukrainas kaujās. Aizdomās par to, ka viņa biroju noklausās, Ņemcovs paņēmis rokā pildspalvu un uz lapas sācis pierakstīt faktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar Šorinas sacīto Ņemcovu uzrunājuši vairāki desantnieki no Ivanovas. Viņi atklājuši daudzus faktus, par kuriem paši publiski runāt baidoties.

Medijiem nav izdevies gūt neatkarīgu apstiprinājumu par vēstulē teikto, taču uzskatāms, ka tā bija pēdējā Ņemcova zīmīte pirms viņa nāves.

Ziņojumu publicēt bija paredzēts miljons kopiju lielā tirāžā.

Nav zināms, kas ar šo ziņojumu noticis. Pastāv bažas, ka kratīšanā Ņemcova dzīvoklī visu dokumentus paņēmuši izmeklētāji.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl