Atklāta persona, kas nogalināja Osamu bin Ladenu

Komentāri
Atklāta persona, kas nogalināja Osamu bin Ladenu
Foto: Mike Mozart /Flickr

Savu identitāti publiski atklājis ASV specdienesta karavīrs, kuram 2011. gada maijā īpašā operācijā ar trim šāvieniem galvā izdevās nogalināt teroristu grupējuma Al Quaeda līderi Osamu bin Ladenu.

38 gadus vecais ASV specvienības karavīrs Roberts Onils nolēmis publiski atklāt savu personību pēc tam, kad ticis pāragri atvaļināts no amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

16 gadu laikā viņš piedalījies vairāk nekā 400 militārajās operācijās, tostarp Irākā un Afganistānā.

Par O. bin Ladena nogalināšanu viņš ticis arī apbalvots.

38 gadus vecais karavīrs norāda, ka nebaidās no tā, ka pēc personības atklāšanas Islāmistu kaujinieki viņu varētu sākt medīt.

Jāatgādina, ka O. bin Ladens tika apsūdzēts vairāku teroraktu organizēšanā, arī 2001. gada 11. septembra uzbrukumos Ņujorkai un Vašingtonai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl