Komentāri
Atklājas jauni fakti par aviokatastrofu Sočos: pasažieri bija uzvilkuši vestes, bet netika ārā no lidmašīnas

Melnajā jūrā turpinās avarējušās Krievijas lidmašīnas atlūzu pārmeklēšana. Valsts aizsardzības ministrija norāda, ka katastrofā izdzīvojušo nav.

Pirmdien jūras dzelmē, 27 metru dziļumā atrasts vakar nokritušās lidmašīnas korpuss. Uz negadījuma vietu nosūtīti aptuveni 100 ūdenslīdēji un 3000 glābēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskatot atlūzas, glābēji secinājuši, ka izdzīvojušo nav, lielākā daļa pasažieru bija uzvilkuši glābšanas vestes, bet nespēja tikt ārā no lidaparāta.

Kremlis jau izslēdzis iespēju par teroraktu, pagaidām pieņemot, ka avārijas iemesls ir dzinējā iekļuvuši svešķermeņi, degvielas problēmas vai cilvēka kļūme.

Foto

Jau vēstīts, ka Krievijas lidmašīna ar 92-iem pasažieriem vakar bija ceļā no Sočiem uz Sīrijas piekrastes pilsētu Latakiju. Lielākā daļa no pasažieriem bija Krievijas armijas Aleksandrova ansambļa dalībnieki, kuri Sīrijā plānoja sniegt Jaungada koncertu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl