Komentāri
Atklājas jauni fakti par aviokatastrofu Sočos: pasažieri bija uzvilkuši vestes, bet netika ārā no lidmašīnas

Melnajā jūrā turpinās avarējušās Krievijas lidmašīnas atlūzu pārmeklēšana. Valsts aizsardzības ministrija norāda, ka katastrofā izdzīvojušo nav.

Pirmdien jūras dzelmē, 27 metru dziļumā atrasts vakar nokritušās lidmašīnas korpuss. Uz negadījuma vietu nosūtīti aptuveni 100 ūdenslīdēji un 3000 glābēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskatot atlūzas, glābēji secinājuši, ka izdzīvojušo nav, lielākā daļa pasažieru bija uzvilkuši glābšanas vestes, bet nespēja tikt ārā no lidaparāta.

Kremlis jau izslēdzis iespēju par teroraktu, pagaidām pieņemot, ka avārijas iemesls ir dzinējā iekļuvuši svešķermeņi, degvielas problēmas vai cilvēka kļūme.

Foto

Jau vēstīts, ka Krievijas lidmašīna ar 92-iem pasažieriem vakar bija ceļā no Sočiem uz Sīrijas piekrastes pilsētu Latakiju. Lielākā daļa no pasažieriem bija Krievijas armijas Aleksandrova ansambļa dalībnieki, kuri Sīrijā plānoja sniegt Jaungada koncertu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl