Atklājas jaunas detaļas par Berlīnes teroraktu

Komentāri
Atklājas jaunas detaļas par Berlīnes teroraktu
FOTO: LETA

Vācijā turpinās Berlīnes terorakta izmeklēšana. Izmeklēšanā atklājies, ka Polijas kravas automašīnas šoferis tika sašauts vairākas stundas pirms uzbrukuma.

37 gadus vecais poļu šoferis Lukašs Urbans tika atrasts sadurts un sašauts savas kravas automašīnas kabīnē. Autopsijā noskaidrots, ka Urbans galvā tika sašauts ap pulksten pussešiem vakarā, bet uzbrukums tika sarīkots trīs stundas vēlāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka 19. decembrī 24 gadus vecs Tunisijas pilsonis Aniss Amri ar nolaupītu kravas automašīnu ietriecās pūlī vienā no Berlīnes Ziemassvētku tirdziņiem, noslepkavojot 12, bet ievainojot vēl vairākus desmitus cilvēku.

Pagājušajā piektdienā Milānas pievārtē Itālijas policija tunisieti nošāva. Atbildību par notikušo uzņēmies teroristu grupējums ”Daesh”, kas internetā publicēja video, kurā Amri sola padevību grupējuma līderim

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl