Atklājas jaunas detaļas par Berlīnes teroraktu

Komentāri
Atklājas jaunas detaļas par Berlīnes teroraktu
FOTO: LETA

Vācijā turpinās Berlīnes terorakta izmeklēšana. Izmeklēšanā atklājies, ka Polijas kravas automašīnas šoferis tika sašauts vairākas stundas pirms uzbrukuma.

37 gadus vecais poļu šoferis Lukašs Urbans tika atrasts sadurts un sašauts savas kravas automašīnas kabīnē. Autopsijā noskaidrots, ka Urbans galvā tika sašauts ap pulksten pussešiem vakarā, bet uzbrukums tika sarīkots trīs stundas vēlāk.

Atgādinām, ka 19. decembrī 24 gadus vecs Tunisijas pilsonis Aniss Amri ar nolaupītu kravas automašīnu ietriecās pūlī vienā no Berlīnes Ziemassvētku tirdziņiem, noslepkavojot 12, bet ievainojot vēl vairākus desmitus cilvēku.

Pagājušajā piektdienā Milānas pievārtē Itālijas policija tunisieti nošāva. Atbildību par notikušo uzņēmies teroristu grupējums ”Daesh”, kas internetā publicēja video, kurā Amri sola padevību grupējuma līderim

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl