Atēnās notikusi pirmā protesta akcija pret jauno prezidentu

Komentāri
Atēnās notikusi pirmā protesta akcija pret jauno prezidentu
Foto: EPA/LETA

Grieķijas galvaspilsētā Atēnās notikusi pirmā protesta akcija pret taupības pasākumiem kopš jaunās valdības stāšanās amatā. Piektdien Vācijas parlaments balsos par Grieķijas aizdevuma pagarināšanu.

Aptuveni 450 protestētāji vakar pulcējās Atēnu ielās, lai paustu savu nosodījumu jaunajam prezidentam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Panāktā kompromisa vienošanās, kuru šodien plānots apstiprināt Berlīnē, ir radījusi šķelšanos arī Grieķijas vēlēšanās uzvarējušās partijas rindās.

Ja to ratificēs, Grieķijai apmaiņā pret reformām aizdevumu pagarinās par četriem mēnešiem. Daudzi apsūdz premjeru, ka viņš ir pārkāpis pirms vēlēšanām dotos solījumu apturēt taupības politiku.

Grieķijā ievēlēts proeiropeisks prezidents Prokops Pavlopuls

Februāra vidū Grieķijā noslēdzās prezidenta vēlēšanas. Ar ievērojamu balsu pārsvaru par jauno Grieķijas prezidentu ievēlēts proeiropeiski noskaņotais bijušais iekšlietu ministrs Prokops Pavlopuls.

Par viņu nobalsoja 233 no kopumā 300 parlamenta deputātiem.64 gadus vecais parlamenta deputāts no 2004. līdz 2009. gadam bija iekšlietu ministrs. P. Pavlopuls augstajā amatā nomainīs 85 gadus veco Karoli Papuliju, kurš prezidenta amatā bija 10 gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl