Komentāri
Atceltas starptautiskās sankcijas pret Irānu saistībā ar kodolprogrammu
AFP/LETA

Atceltas starptautiskās sankcijas pret Irānu saistībā ar tās kodolprogrammu. Sankciju atcelšana kļuva iespējama pēc tam, kad ANO paspārnē esošā Starptautiskā Atomenerģijas aģentūra sestdien publiskotā ziņojumā apstiprināja, – Irāna ir izpildījusi jūlijā noslēgtās starptautiskās vienošanās nosacījumus.

Šo vienošanos Irāna noslēdza ar sešām lielvalstīm – Lielbritāniju, Ķīnu, Franciju, Vāciju, Krieviju un ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn jūlijā Vīnē panāktā vienošanās paredz ierobežot Irānas kodolprogrammu apmaiņā pret starptautisko sankciju atcelšanu.

Jau šobrīd Irāna ir guvusi pieeju apmēram 100 miljardiem dolāru, kas sankciju dēļ bija iesaldēti ārvalstu bankās.

Irānai ir ceturtās lielākās naftas rezerves pasaulē, un tās naftas nonākšana pasaules tirgū var nozīmēt vēl turpmāku degvielas cenu krišanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl