Atbrīvots viens no “Al Jazeera” žurnālistiem; Austrālijas latvietis joprojām apcietinājumā

Komentāri
Atbrīvots viens no “Al Jazeera” žurnālistiem; Austrālijas latvietis joprojām apcietinājumā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Ēģiptes varasiestādes no Toras cietuma atbrīvojušas vienu no raidsabiedrības “Al Jazeera” žurnālistiem – Austrālijas latvieša Pētera Grestes kolēģi no Kataras -Abdulu Šami.

Lēmums pamatots ar žurnālista slikto veselības stāvokli. Abduls Šami aptuveni piecus mēnešus cietumā badojās.

Žurnālists tika aizturēts Kairā pērnā gada augustā, kad viņš atspoguļoja gāztā prezidenta Muhameda Mursi atbalstītāju protesta akciju.

Kopā ar Austrālijas latvieti Gresti un citiem viņu kolēģiem viņu pēc tam apsūdzēja par atbalsta sniegšanu Musulmaņu brālībai, kas kopš varas maiņas valstī pasludināta par teroristisku organizāciju. Spriedumu šajā lietā plānots pasludināt Līgo dienā. Visiem draud brīvības atņemšanas no 15 līdz 25-ciem gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl