37 komentāri
ASV ziņojums: Putins mēģinājis ietekmēt Baltijas valstis ar militāro iebiedēšanu, dezinformāciju un kiberuzbrukumiem
Foto: Sputnik / LETA

Krievijas valdība meklējusi veidus, kā ietekmēt Baltijas valstis, izmantojot militāro iebiedēšanu, enerģētisko atkarību, biznesa un kultūras saites, dezinformāciju un arī kiberuzbrukumus.

Tas secināts ASV Senāta Demokrātu partijas pārstāvju publicētajā dokumentā, kurā aprakstītas Krievijas prezidenta Vladimira Putina varas ietekmes metodes gan pašmājās, gan starptautiskā līmenī, tostarp Baltijas valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dokumentā minēts, ka Krievija NATO un Eiropas Savienības dalībvalstīs cenšas panākt nevienprātību sankciju jautājumos un atbalsta prokrieviskas partijas. Putina galvenie mērķi Baltijā esot etniski sašķelt sabiedrību, radīt neticību vietējai varai un akcentēt Rietumu pasaules degradāciju.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl