ASV viceprezidents Gruzijā izsaka atbalstu valsts iedzīvotājiem un neatkarībai

Komentāri
ASV viceprezidents Gruzijā izsaka atbalstu valsts iedzīvotājiem un neatkarībai
EPA/LETA

ASV viceprezidents Maiks Penss otrdien, 1. augustā, vizītē Gruzijā izteica atbalstu valsts iedzīvotājiem un viņu centieniem sargāt savu neatkarību.

Tblisi Penss ieradās jau pirmdien, 31. jūlijā, kad tikās ar Gruzijas premjeru. Pēc vakariņām abas amatpersonas apmainījās ar paziņojumiem, kuros apliecināja ASV un Gruzijas ciešo sadarbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
MAIKS PENSS
ASV viceprezidents

Mūsu valsts sūta skaidru vēstījumu sabiedrotajiem Eiropā. Aicinām pievienoties mūsu nostājai par to, ka Krievijai jāmaina sava pozīcija un destabilizējošās darbības Ukrainā un jāpārtrauc atbalsts noziedzīgiem režīmiem Sīrijā un Ziemeļkorejā. Tomēr domāju, ka, esot noteiktiem un stipriem, mēs varam veidot dialogu.

Otrdienas uzrunās Penss uzsvēra, ka Baltā nama saimnieks Donalds Tramps stingri iestājas pret jeb kādiem Krievijas mēģinājumiem destabilizēt situāciju Aizkaukāza reģionā un citur.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl