ASV viceprezidenta amata kandidāta Maika Pensa lidmašīna noslīdējusi no skrejceļa

Komentāri

Nosēžoties Ņujorkā stipra lietus laikā, ASV viceprezidenta amata kandidāta no Republikāņu partijas Maika Pensa lidmašīna Boeing noslīdēja no skrejceļa.

Kāda žurnāliste, kas atradās lidmašīnā, vēlāk stāstījusi, ka brīdī, kad riteņi pieskārušies skrejceļam, lidaparāta aste sākusi strauji šūpoties uz sāniem, līdz tā riteņi ieslīdējuši zālē, un lidaparāts ar spēju grūdienu apstājies.

Ne Penss, ne citi lidmašīnā esošie cilvēki negadījumā cietuši neesot, un politiķis jau rītdien sola atsākt darbu.

FOTO

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl